Ezviz

Ezviz DB2C

CS-DB2C-A0-1E3WPBR)
Ви не пропустите стукіт у двері, де б ви не знаходилися
Комплект DB2C включає інтелектуальний бездротовий дверний відеодзвінок і додатковий звуковий модуль. Відсутність дротових підключень дозволяє вам бачити і чути відвідувачів звідки завгодно. Інтелектуальні функції відеодзвінка DB2C зроблять ваше життя безпечніше і зручніше!

Цілодобовий захист вашого будинку
Завдяки об'єктиву 236 W FHD дверний відеодзвінок DB2C забезпечує знімки з роздільною здатністю 1080p і захоплює велику область з широким кутом 160°. Функція нічного бачення забезпечує безпеку і захист вашого будинку навіть в темряві.

Двосторонній аудіозв'язок в реальному часі
Ви ніколи не пропустите візит друзів, а також доставку товарів або їжі! Вбудовані в дверний відеодзвінок мікрофон і динамік дозволяють миттєво поговорити з стоячою на порозі людиною через додаток EZVIZ, не відволікаючись від повсякденних справ.

Миттєво дізнавайтеся, хто прийшов
Пасивний інфрачервоний датчик руху на додаток до інтелектуальних функцій, дозволить відрізнити людину від інших рухомих об'єктів і миттєво активувати необхідні попередження, захищаючи ваш будинок вдень і вночі. * Щоб отримувати попередження об інших рухах, наприклад про переміщення сусідської собаки, вимкніть цю функцію в додатку EZVIZ.

*Функція пасивного інфрачервоного виявлення руху дозволяє контролювати переміщення людини на відстані 2, 3 або 5 метрів від дверей. Зазначена відстань заснована на лабораторних даних EZVIZ; фактична відстань залежить від реальних умов.
Click to order
Ваш кошик
Total: